Krek Norbert

óraadó
Szervezeti egység
Debreceni Egyetem, Bölcsészettudományi Kar, Angol-Amerikai Intézet, Brit Kultúra nem önálló Tanszék
Központi telefonszám
Cím
4032 Debrecen, Egyetem tér 1.
Emelet, ajtó
Főépület (Egyetem téri Campus), 1. emelet, 136

Fogadóóra: Szerda 16-17

Szakmai önéletrajz | Összes kurzus

Krek Norbert, a Debreceni Egyetem Irodalom-és Kultúratudományok Doktori Iskolájának mediális kultúratudomány alprogramjában részt vevő PhD hallgató. Disszertációjának témája az izometrikus szerepjátékok műfajtudatának a nosztalgia kontextusában való vizsgálata. Mesterszakos diplomáját magyar nyelv és irodalom szakon szerezte 2018-ban. Szakdolgozatának témája a második világháború emlékezetstruktúráinak vizsgálata volt first person shooter videójátékokban. Kutatási érdeklődésének középpontjában a videójátékok, az emlékezet, nosztalgia és a populáris kultúra kutatása áll. 2022 óta tagja a Debreceni Egyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszékén működő Asztali Szerepjáték Kutatócsoportnak.